Nie chcę promować chwilówek.

Najnowszy wpis na blogu

Related Posts with Thumbnails

czwartek, 7 września 2017

Nie chcę promować chwilówek.

Dostaję propozycje publikacji artykułów sponsorowanych, na temat pożyczek krótkoterminowych. Dostaję je pomimo tego iż w warunkach współpracy wyraźnie zaznaczyłem, że takich artykułów na blogu nie chcę publikować.

Dlaczego? Bo jak wchodzę na stronę takiej jednej czy drugiej firmy, to widzę coś takiego:
Prowizja 20% za udzielenie pożyczki? Toż to rozbój w biały dzień. nikomu czegoś takiego nie polecę. Zaciąganie takich długów to prosta droga do katastrofy finansowej i pętli zadłużenia.

Nie będę tego promował nawet pomimo tego, że na tym nie zarobię. Mam z czego żyć, nie zawracajcie mi głowy takimi propozycjami.

3 komentarze :

Mike Dawidowicz pisze...

Brawo. Etyka i kręgosłup moralny są dużo ważniejsze niż peeleny.
Pozdrawiam Michał Dawidowicz

Joanna  pisze...

Wbrew pozorom, wysoka prowizja to nie tylko domena chwilówek.
Banki ubierają ją w inne nazwy, np. opłaty za rachunek kredytowy, opłata przygotowawcza, ubezpieczenie (które praktycznie nic nie daje :D ) itp.

Anonimowy  pisze...

Brawo, niestety tego jest zbyt dużo. Sam się zastanawiałem z czego tego firmy żyją, skoro nawet nie kryją się z kosmicznym oprocentowaniem (plus to co jest drobnym druczkiem) i sposobem windykacji . Jednak naiwnych ludzi nie brakuje...

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.