Dealerzy metali szlachetnych w internecie

GDZIE KUPIĆ ZŁOTO LUB SREBRO? LISTA FIRM OFERUJĄCYCH W SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ METALE LOKACYJNE TAKIE JAK ZŁOTO I SREBROJeżeli szukasz informacji o sposobach i zasadach inwestowania w fizyczne złoto zapraszam do lektury wpisu: "Małe kompendium inwestowania w fizyczne złoto".

Trochę piszę na blogu o inwestowaniu w złoto i metale szlachetne. Pomyślałem sobie, że przydałoby się zebrać w jednym miejscu linki do stron internetowych dealerów metali szlachetnych, od których można kupić przez internet. Dlatego wrzucam tu listę linków, bez ocen i rekomendacji - jest to po prostu spis odnośników firm oferujących metale szlachetne. Żadnego sprzedawcy złota lokacyjnego czy fizycznego srebra nie polecam, żadnego nie oceniam. Na liście znajdują się sprzedawcy, którzy mają stronę internetową, ofertę powieszoną w internecie i od których można coś przez internet kupić, niezależnie od skali działalności. Każdy sobie może przeglądnąć i wybrać kto mu pasuje.


Lista sprzedawców złota lub srebra inwestycyjnego:


UWAGA NA CENY ZŁOTA CZY SREBRA MOGĄ SIĘ BARDZO RÓŻNIĆ MIĘDZY RÓŻNYMI FIRMAMI - po to jest ta lista, żeby sobie porównać ceny u różnych sprzedawców.

Niektóre z powyższych serwisów należą do jednego podmiotu, wymieniam je jednak osobno bo ceny i asortyment pod różnymi adresami bywają różne.

Kolejna uwaga. Wymienienie na niniejszej liście nie jest żadną rekomendacją. Zainteresowani zakupem powinni we własnym zakresie poczytać na stronach internetowych o rzetelności poszczególnych sprzedawców. Niniejsza lista jest wyłącznie katalogiem, który nie uzurpuje sobie jakiegokolwiek prawa do oceny sprzedawców, ani rekomendacji. Nabywcy mogą korzystać z wymienionych na liście serwisów na własną odpowiedzialność. Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego katalogu. Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania wymienionych na niniejszej liście sprzedawców.

Nie gwarantuję, że udało mi się zebrać tutaj wszystkich. Jeśli jakiegoś dealera tu nie ma, a powinien się tu znaleźć to proszę o przesłanie informacji (korzystając z formularza kontaktowego).

Powyższa lista zawiera sprzedawców oferujących metale lokacyjne pod postacią złotych monet, złotych sztabek, srebrnych monet i srebrnych sztabek a także platyny lokacyjnej i innych metali szlachetnych. rzecz jasna najbardziej sensownym zakupem są monety lokacyjne takie jak popularny Krugerrand, Liść Klonowy (Maple Leaf), Amerykański Orzeł czy Wiedeńscy Filharmonicy.

Spis będzie jeszcze redagowany i rozbudowywany.
-->