sobota, 21 października 2017

Przelew z Irlandii do Polski - najtańsze firmy pośredniczące w przelewach - artykuł sponsorowany

Polacy mieszkający i pracujący w Irlandii coraz częściej decydują się na zlecanie realizacji przelewów pieniężnych nowoczesnym firmom pośredniczącym. W porównaniu z ofertą tradycyjnych banków, usługi prywatnych operatorów transakcji, dzięki niezwykle korzystnym kursom wymiany walut, pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu poświęcanego na dopełnienie niezbędnych formalności. Które firmy pośredniczące w przelewach z Irlandii do Polski proponują najtańsze przekazy pieniężne?

EasySend

Przelewy z Irlandii do Polski realizowane przez tę renomowaną firmę funkcjonują na takich samych zasadach, co te zlecane z Wielkiej Brytanii. EasySend oferuje wyjątkowo atrakcyjne przelewy FAST – szybkie, tanie, a często nawet bezpłatne. Pierwszy i każdy co dziesiąty przelew wykonamy zupełnie za darmo. Za pozostałe zapłacimy 2,90 euro. Czas realizacji przekazu wynosi 1 dzień. Jeszcze szybszym sposobem na ekspresowe zasilenie konta odbiorcy wyznaczoną przez nas sumą pieniędzy jest zlecenie przelewu SuperFAST – środki trafiają na wskazany rachunek nawet w 10 minut. Kosztują nieco więcej niż przelewy FAST (5 euro, co nadal wydaje się bardzo zachęcającą ceną), jednak gwarantują błyskawiczne tempo realizacji transakcji. EasySend oferuje swoim klientom także możliwość zlecenia przekazu pieniężnego z odbiorem na poczcie (czas realizacji to również 10 minut). Zapłacimy za niego zaledwie 3,90 euro. Opłaty za korzystanie z usług firmy EasySend nie obciążają zbytnio konta klientów, szczególnie w porównaniu z kosztowną ofertą tradycyjnych banków. Prywatny pośrednik udostępnia też zachęcający kurs wymiany euro, jeden z najwyższych na rynku.

Transfer24

Warto przyjrzeć się także usługom oferowanym przez Transfer24. Firma proponuje nowym klientom przesłanie pierwszego przelewu za darmo. Osoba zlecająca przekaz nie poniesie żadnych kosztów, o ile wartość przekazu nie przekroczy 100 euro. Musi być też wykonany kartą płatniczą nigdy wcześniej nie używanej w systemie transakcyjnym Transfer24. Opłata za przelew z Irlandii do Polski o maksymalnej wysokości 50 euro wynosi zawsze 0,59 euro. Po przekroczeniu tej kwoty opłata za zlecenie przekazu osiąga próg 1,3% jego wartości. Opłata manipulacyjna jest widoczna dla klienta w podsumowaniu transakcji, a po jej zaakceptowaniu dolicza się ją do kwoty pobieranej z konta zleceniodawcy.TransferGo

TransferGo pobiera stałą opłatę w zależności od kraju, z którego wysłane są pieniądze, a także oraz od 0.6 % do 1.5% marży od przewalutowania. W przypadku przelewów z Irlandii do Polski będzie to 0,99 euro. Za przelew ekspresowy zapłacimy 2,99 euro, za te dostarczane w trakcie jednego dnia – 1,99 euro, a za te realizowane w następnym dniu roboczym nie poniesiemy dodatkowej opłaty. Firma oferuje bardzo korzystny przelicznik walutowy, dlatego również jej usługi można wziąć pod uwagę decydując się na zlecenie przelewu z Irlandii.Artykuł autorstwa partnerów współpracujących z serwisem. Otrzymałem wynagrodzenie za jego publikację.

1 komentarz :

Karol Bankowy pisze...

Ja akurat posiadam portfel walutowy w Ferpay Exchange. Mam tam środki i mogę z nich korzystać w dowolny sposób, również wysyłać pieniądze do Polski. Opłata za przelew to aktualnie u nich 40 groszy.

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->