środa, 23 marca 2016

Mojaforsa.pl - blog o podstawach oszczędzania i inwestowania

Chciałem wszystkich serdecznie zaprosić do odwiedzenia mojego drugiego bloga, który rozkręcam pod adresem mojaforsa.plPostawiłem sobie założenie,żeby pisać tam w prostych słowach o podstawach oszczędzania i inwestowania, czyli niejako uzupełnić treści, które publikuję tutaj. Chodzi o to, że na tym blogu jest spojrzenie trochę z innej perspektywy i wydaje mi się, że takie treści podstawowe już by tu trochę nie pasowały. Pisałem o nich kiedyś, dawno temu na początku tego bloga, dziś musiałbym się powtarzać. Stwierdziłem więc że idealnym miejscem będzie nowy serwis, do lektury którego serdecznie zapraszam.

Na blogu mojaforsa.pl znajdziecie też w sekcji "Encyklopedia pojęć finansowych" znajdziecie definicje kilkudziesięciu podstawowych pojęć z dziedziny finansów i inwestycji, w sekcji "E-booki" znajduje się katalog elektronicznych publikacji, które można za darmo pobrać. Są to książki poświęcone tematyce finansów i inwestowania, z kolei sekcja "Centrum informacji finansowej" zawiera linki do miejsc w sieci gdzie można wyszukać lokaty albo pożyczki. Strony zostały wyselekcjonowane pod względem tego czy prezentują jakąś wartość dodaną. Nie znajdziecie tam linków do stron będących wyłącznie tablicami reklamowymi.

9 komentarzy :

Anonimowy  pisze...

Ta witryna jest nieosiągalna

mojaforsa.pl’s DNS address could not be found.DNS chyba jeszcze nie wczytały.

Antek pisze...

Chętnie uzupełnię swoją wiedzę :)

Przegląd Finansowy pisze...

Hmm, "u mnie działa" - co więcej blog działa od stycznia i inni na niego wchodzą. Będę wdzięczny za napisanie w komentarzach czy pozostałe osoby mają jakiś problem z wejściem na stronę

Anonimowy  pisze...

U mnie też nie działa

Anonimowy  pisze...

Działa i zarazem nie działa. Link bez www z przodu nie działa. Wejście na adres bez www powinno przekierować na www.

Zgred pisze...

404. That’s an error.

Przegląd Finansowy pisze...

Wydawało się, że wszystko jest tak samo jak na tym blogu, a okazało się, że nie odznaczyłem jednej opcji... powinno już działać. Czasem nie ogarniam tego - mam nadzieję, że teraz będzie działało

Zgred pisze...

teraz działa...

Eryk pisze...

Całkiem ciekawie się ten blog zapowiada. Za chwilkę zajrzę i spodziewam się, że będę stałym czytelnikiem.

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->