wtorek, 24 stycznia 2017

Gdzie kupić złoto?

Pomimo tego, że temat złota inwestycyjnego jest wałkowany w blogosferze finansowej już od wielu lat, to nadal czasem natykam się na zadawane tu i ówdzie (w komentarzach na niektórych blogach czy na forach) pytania od niezorientowanych osób "gdzie kupić złoto"?. Często pada pytanie gdzie można kupić złoto jakby się już chciało zainwestować.

Oczywiście w praktycznie każdym większym mieście są kantory czy jubilerzy, którzy w swojej ofercie posiadają także sztabki czy złote monety. Problemu z samym zakupem jako takim nie ma, znacznie istotniejsza jest odpowiedź na pytanie gdzie i jak kupić aby nie przepłacić.

Osobom poszukującym odpowiedzi na to pytanie polecam przygotowany przeze mnie ostatnio wpis pt. "Małe kompendium inwestowania w złoto", w którym znajdziecie szereg wyczerpujących informacji na temat tego jak i gdzie można je kupić czy sprzedać. Znajdziecie tam także wyjaśnienie w jaki sposób kształtowane są ceny złota i gdzie można sprawdzić czy porównać je tak, aby nie przepłacić za zakup.

Na moim blogu jest także aktualizowana periodycznie lista sprzedawców metali szlachetnych, którzy posiadają swoje internetowe sklepy, tam można się rozejrzeć. 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->