środa, 5 stycznia 2022

Podwyżki, nowy ład, etc - prośba o relacje tych, którym się poprawiło

 Mamy podwyżki cen, podatków, stóp procentowych (RPP wczoraj podniosła stopy do 2,25%) a co za tym idzie też rad kredytów. Ceny gazu nie wspomnę.

Są też obniżki - pensji.

Generalnie chaos w Nowym Polskim Ładzie.

Ja w związku z tym mam prośbę - bo podobno ta reforma miała sprawić, że 90% obywateli jej nie odczuje i poczuje się lepiej. prośba polega na tym aby w komentarzach napisały te osoby, którym się poprawiło. Bardzo chciałbym aby były to relacje z pierwszej ręki. bo na razie wszyscy(?) odczuli że jest gorzej, ale może to spisek i propaganda, a tak na prawdę 90% obywateli, którym się poprawiło milczy i nie ma się gdzie wypowiedzieć. Nie oglądam telewizji publicznej, może się tam wypowiadają nie wiem. Chciałbym, aby tu w komentarzach ktoś napisał jak mu jest lepiej. Bardzo proszę...

2 komentarze :

Anonimowy  pisze...

Mi się poprawiło. 85 złotych do pensji więcej. Co najlepsze wg wszelkich kalkulatorów poprawić się nie miało prawa. Więc muszę przejść się do księgowej i to wyjaśnić bo coś mi się wydaje, że w przyszłym roku przy rozliczaniu PIT jakaś dopłata się pojawi.

AIPKrakow pisze...

U mnie na razie ciężko powiedzieć, ale u mojego dziadka emerytura 120zł większa, więc pewnie sytuacja będzie dynamiczna, ale chyba jednak większość tak jak piszesz na tym nie skorzysta

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->