poniedziałek, 12 stycznia 2015

Wpisy sprzed lat - styczeń: inwestowanie w siebie, złoto, obligacje korporacyjne

Jak co miesiąc sięgam pamięcią do wpisów, które popełniłem lata temu i wyławiam te, które są albo uniwersalne, albo na czasie:

3 komentarze :

auto-moto24.pl pisze...

Nie wszystkie wpisy udało mi się przeczytać, ale z opisu wyżej wynika, że na pewno mnie zainteresują. Życzę, aby w tym roku lista wyglądała tak samo interesująco, o ile nie bardziej. Zabieram się za czytanie kolejnego wpisu.

Unknown pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Przegląd Finansowy pisze...

Powyższy komentarz został usunięty ponieważ zawierał treści reklamowe. Natomiast ponieważ zwracał uwagę na pewien problem - mianowicie kwestię złota niealokowanego, i certyfikatów złota to pozwolę sobie się do niego odnieść. Otóż w tym momencie nie znam oferty rynkowej certyfikatów złota alokowanego czy też niealokowanego. Kiedyś takie oferty miała e-Numizmatyka i przez moment Mennica Wrocławska, ale szybko po wybuchu afery Amber Gold zostały one wycofane. Nie słyszałem też o ofercie certyfikatu na którym byłaby wskazana za-alokowana sztabka z numeru seryjnego. Nawet taki certyfikat jednak nijak ma się do fizycznego posiadania pod własną kontrolą fizycznej sztabki złota. Koniec kropka.

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->