czwartek, 26 listopada 2015

Lokata na 3,25% - trzeba się spieszyć

Aktualizacja 27.11.2015 - Oferta lokaty niestety się już zdezaktualizowała. kto zdążył złożyć wniosek ma 5 dni na jego opłacenie.

Miał być dziś przegląd lokat dostępnych na rynku, ale z braku czasu tylko szybka informacja o jednej z lepszych wg. mnie w tej chwili lokat. 

Idea Bank proponuje na 4 miesięcznej Lokacie Andrzejkowej 3,25% dla kwot od 1000zł do 1000000zł bez żadnych warunków.  nie trzeba mieć konta, nie trzeba nic zakładać w ofercie wiązanej, nie trzeba wkładać na tę lokatę nowych środków. 

Co ciekawe, oferta jest korzystna nawet dla posiadaczy lokat w LionsBank (oddział Idea Banku dla zamożnych), którym aktualne propozycje tam dają w większości oprocentowanie poniżej 3%, a proste przerzucenie pieniędzy w tym samym banku ale pomiędzy jednym oddziałem a wirtualnym outfitem daje już 3,25%.

Jedyna wada tej lokaty jest taka, że oferta może się w każdej chwili skończyć więc trzeba się spieszyć ze składaniem wniosków.

Żadnych linków partnerskich czy promocyjnych nie daję, poniższy link dla Waszej wygody to zwykły (nie generujący dla mnie żadnych przychodów) link do strony lokaty: https://www.ideabank.pl/lokata-andrzejkowa

1 komentarz :

bpw pisze...

No i już nieaktualne...

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->