poniedziałek, 2 sierpnia 2010

Posty z ostatnich miesięcy

Jako że mamy okres wakacyjny to tematów mniej. W związku z tym chciałem polecić kilka postów, które pojawiły się na tym blogu w ostatnich miesiącach, a które wydaje mi się mogą Szanownych Czytelników zainteresować.

Wpis o elektronicznych, internetowych kantorach wymiany walut, niewątpliwie zainteresuje tych co zamierzają część pieniędzy wymienić po korzystnym kursie na euro, franki czy dolary.

Sporo było mowy ostatnimi czasy o złocie, a to Iran straszył porzuceniem dolara i przeniesieniem ciężaru swoich rezerw w złoto i euro, podsumowywałem też sytuację w złocie początkiem 2010 roku, mielismy także doniesienia o inwestycji WGC w BullionVault, a także kontrowersje związane z ujawnieniem, że banki komercyjne zastawiały złoto w transakcjach swap aby pozyskac płynność.

Mieliśmy także wysyp nowych ofert lokat antybelkowych, pojawianie się na rynku kolejnych produktów, powrót ciekawostek w ofercie FM Banku, no i wreszcie moje wakacyjne lokatowe podsumowanie.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->