czwartek, 15 grudnia 2011

Koniec promocji w BGŻoptima?

Jak donosi Parkiet i jak czytamy na stronie BGŻoptima promocja na wysoko oprocentowane lokaty dzienne się wkrótce zakończy. Bank na swojej stronie podaje, że:

"Tylko do 20 grudnia 2011 r. będzie istniała możliwość składania na etapie wniosku o otwarcie Konta Indywidualnego BGŻOptima dyspozycji otwarcia lokat dziennych.   Tylko do 28 grudnia 2011 r. możliwe będzie zakładanie lokat dziennych w systemie transakcyjnym BGŻOptima, do czego wymagane jest dysponowanie przez klienta aktywnym Digipassem."

Co będzie potem trudno powiedzieć, ale przypomina mi to historię z FM Bankiem, który najpierw z hukiem wszedł na rynek z wysoko oprocentowaną lokatą aby potem stać się całkowicie przeciętnym bankiem pod względem oferty (FM Bankowi zajęło to też około 20 dni). Cóż, mam wrażenie, że przeszło mi to przez myśl już jak tylko oferta BGŻoptimy się pojawiła. Czy z końcem roku przyjdzie rozstać się z tym bankiem? Zważywszy na to, że  obsługa Digipassa jest bardzo niewygodna to jak jeszcze nie będzie tam ciekawej oferty lokat to chyba szybko im tego Digipassa odeślę.

Zobaczymy co się w tej ofercie zmieni i jak bardzo na gorsze. Może będzie trzeba przerzucić część kasy np. do Idea Banku?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->