poniedziałek, 29 września 2014

Lokata na 4% w BZ WBK

Przed weekendem pisałem o lokacie na 4% w Meritum Banku. Teraz dla porządku chciałbym wspomnieć o promocji, którą zorganizował BZ WBK. Oprocentowanie wynosi także 4 %, na cztery miesiące. Lokata dotyczy nowych środków, nie trzeba korzystać z innych produktów banku, ale trzeba pofatygować się do oddziału (gdzie pewnie nas trochę będą obrabiać).  Kwoty lokaty wynoszą  od 1000 do 200.000 lub 500.000 złotych (w placówkach partnerskich niższa). Dodatkowo za założenie lokaty można dostać 100pkt Payback (nieistotny dodatek moim zdaniem dostępny tylko dla uczestników programu PABACK, którzy w dniu wzięcia udziału w promocji posiadają na swoim koncie punktowym przynajmniej jeden punkt  - promocja obowiązuje tylko do 30 września, czyli dziś i jutro). Można oczywiście założyć także lokatę bez promocji - wg. mnie szybciej i zdaje mi się, że bez promocji będzie ona dostępna dłużej.

3 komentarze :

Anonimowy  pisze...

100pkt payback to równowartość ok. 1zł, a mimo to zarazem autor, jak i ja czujemy się w obowiązku o tym napisać. O ironio.

Anonimowy  pisze...

Można też założyć lokatę w aplikacji mobilnej na 3,8% na 4 miesiące.

Przegląd Finansowy pisze...

Napisałem o tych punktach payback dlatego, że pierwsza informacja na którą trafiłem w związku z tą lokatą dotyczyła właśnie tej promocji. Napisałem też, że dla mnie jest to dodatek nieistotny. Nie chciało mi się liczyć ile to złotych, ale jeśli rzeczywiście tylko złotówka to tym bardziej nieistotny. Ja osobiście nigdy bym nie założył lokaty kierując się promocją Payback (innym iphonem, ipadem czy tego typu prezentem z resztą też nie). W ostatecznym rozrachunku każda promocja jest finansowana pieniędzmi klientów.

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->