czwartek, 15 października 2015

Darmowy eBook pt. "Złote ciekawostki i tajemnice"

Drodzy czytelnicy, tak na kanwie różnych historii o "złotym pociągu" które pojawiają się tu i tam... nie wiem czy pamiętacie jeszcze, ale przez jakiś czas na blogu ukazywał się cykl artykułów pt. "Złote ciekawostki i tajemnice", którego sponsorem była Mennica Wrocławska i blog rynekzlota24.pl

http://www.przeglad-finansowy.pl/p/zote-ciekawostki-i-tajemnice.html

Otóż w ramach tej współpracy powstał także fajnie wydany graficznie e-book w formacie PDF w którym zostały zebrane wszystkie odcinki cyklu. Więcej na temat tego co można tam znaleźć znajdziecie pod tym linkiem. Dodam tylko, że w e-booku znajdują się dwa artykuły, które nie były i nie będą dostępne w Internecie na blogu, są to:
  • "Złoto na pustyni" - historia 17 ton złota, które pewien meksykański milioner Leon Trabuco ukrył w 1933 roku na pustyni w Nowym Meksyku. Skąd ono się tam wzięło o do czego miało posłużyć?
  • "Złoto białych Rosjan"- historia zasobów rosyjskiego złota, które w 1915 roku zostało ewakuowane z Petersburga do Kazania aby potem stać się przedmiotem niezwykłej historii w której role grali Bolszewicy, Biali i... Legion Czeski...

eBook jest dostępny za darmo dla wszystkich, którzy zechcą zapisać się na blogowy newsletter. Oprócz tego są dla subskrybentów dostępne także trzy darmowe inne eBooki na temat inwestowania w złoto, inwestycji alternatywnych czy analizy wykresów giełdowych.

Zachęcam do zapisania się na newsletter także z innego powodu, jeżeli zajrzycie do archiwum newslettera to zobaczycie, że subskrybenci otrzymują dodatkowy ekstra content, którego normalnie na blogu nie ma. Zamierzam ilość tego dodatkowego contentu zwiększać. Poza tym, newsletter nie jest natarczywy, ukazuje się mniej więcej raz na miesiąc i nie zaśmieca skrzynki bezsensownym reklamowym spamem. Zachęcam do zapisywania się.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->