wtorek, 26 kwietnia 2016

Kupowanie złota w goldsaver.pl - infografika

Serwis goldsaver.pl, którego recenzję i opis publikowałem na blogu przygotował infografikę, która pokazuje dlaczego bardziej opłaca się kupić sztabki 1oz w serwisie Goldsaver niż kupować sztabki o mniejszej gramaturze. 


Disclosure: Artykuł powstał w ramach odpłatnej współpracy. Otrzymałem wynagrodzenie za jego  publikację.

3 komentarze :

Antek pisze...

Zastanawiam się nad wybraniem tego serwisu :)

Anonimowy  pisze...

A mnie tego typu "ładnie opakowane" kupowanie złota "na raty" śmierdzi wprost Amber Gold'em. Wpłacasz im systematycznie kasę, a w zamian wirtualnie "przybywa" Ci złota na koncie w panelu klienta. Co w sytuacji gdyby cena złota nieprzerwanie wzrastała przez najbliższe kilka lat? Czy może się okazać, że odkładając stałą, niewielką kwotę nigdy nie doczekam się na odbiór sztabki? Druga sprawa...co Mennica Wrocławska robi w międzyczasie z moimi pieniędzmi w czasie gdy wpłacam im kasę na konto za wirtualną sztabkę?:>

przeglad-finansowy.pl / mojaforsa.pl pisze...

No cóż, z tego co wynika z regulaminu to Mennica Wrocławska odkłada za te pieniądze złoto w skarbcu. Ryzyko zawsze istnieje, że ktoś okaże się oszustem. Na te chwilę to ryzyko jest wg. mnie w pewien sposób limitowane.

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->