piątek, 26 września 2014

Nowe lokaty w Meritum na 4% DLA ISTNIEJĄCYCH klientów banku

Podczas gdy niektórzy blogerzy ekscytują się kolejną wersją Lokaty na Start w Meritum banku, dzięki której można zarobić dodatkową premię, ja się tym nie interesuję. Dlaczego? Otóż dlatego, że Lokata na Start ma tę niemiłą właściwość, że trzeba założyć konto. W konsekwencji można ją założyć raz, co sprawia, że oferta - jako jednorazówka, nie specjalnie jest interesująca. 

W ogóle lokaty na start z zakładaniem konta są krnąbrne bo albo to konto w danym banku mamy, albo kolejnego konta w kolejnym banku nam już nie potrzeba. I błagam, niech ktoś nie mówi, że przecież konto można zamknąć. Miałem konta w wielu bankach i zamykałem konta w wielu bankach, korzystałem też z takich wynalazków jak Lokaty na Start i wiem, że czasem zwyczajnie jest to uciążliwe. Tak więc w przeciwieństwie do innych blogerów promujących na swoich stronach tę lokatę (przede wszystkim ze względu na to, ze za polecanie jej mogą nieźle zarobić) ja więcej o niej pisał nie będę.

Swoją drogą wtrącę tutaj dygresję następującą - Meritum Bank wpadł na genialny pomysł, żeby stosunkowo niewielkim kosztem był w stanie robić wokół swojej oferty spory szum w blogosferze. Wystarczy kolejna iteracja lokaty na start z bonusem dla zakładającego i polecającego, a mnóstwo autorów na swoich stronach już wali reklamą.

Koniec dygresji - przechodzimy do rzeczy. Mnie interesują lokaty bez konieczności zakładania konta i Meritum ma taką ofertę. Chodzi o nową 5-miesięczną Lokatę Extra dla nowych środków, która zapewni zysk na poziomie 4% w skali roku. Równocześnie do takiego samego poziomu podwyższono oprocentowanie 2-miesięcznej Lokaty Extra. Promocyjne oprocentowane będą nowe środki, czyli nadwyżki nad wysokością salda, rachunków ROR i rachunków oszczędnościowych oraz pozostałych lokat terminowych, które klient posiadał w Meritum 15 września. Oferta jest dostępna również dla klientów chcących zainwestować środki z wcześniej założonej Lokaty Extra, zapadającej 24 września lub później (włączając odsetki od tej lokaty). Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł, zaś maksymalna 100 000 zł. 

4% na 5 miesięcy to nie jest zła oferta, szczególnie, że dostępna jest dla większych kwot.

1 komentarz :

Anonimowy  pisze...

takich lokat warto poszukać.
podzielam zdanie o tych wszystkich startowych.
pirx

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->