wtorek, 24 lutego 2015

Jak zarobić 100zł za założenie konta?

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bank BNP Paribas przygotował specjalna promocję dla osób zakładających nowe konto osobiste. 
Za założenie konta Można dostać 100 zł.

Aby przystąpić do promocji konieczne jest bycie nowym klientem BNP Paribas, czyli od dnia 01.10.2014 do dnia startu promocji nie można być posiadaczem lub współposiadaczem dowolnego konta w BNP Paribas.

Zgodnie z regulaminem promocji prawo do nagrody w wysokości 100 zł otrzymuje się po spełnieniu następujących warunków:
  • konto musi być nowe i założone od 17.02.2015 r. do 31.03.2015 r.,
  • trzeba założyć konto wraz z kartą debetową do konta MasterCard,
  • trzeba wypełnić wniosek klikając w poniższy baner:

http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=9f6d152e9cfcdc79700ef401e0d04424&etykieta_=baner
  • do 31.05.2015 r. trzeba wykonać płatność lub płatności bezgotówkowe kartą debetową MasterCard debit wydaną do konta na kwotę minimum 1000 zł,
"Przez płatność rozumie się transakcje w Internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży. Przy obliczaniu kwoty dokonanych płatności nie będą brane pod uwagę płatności anulowane oraz transakcje bankomatowe, przelewy z konta oraz płatności dokonane w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code):
- równy 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
- równy 8999 określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
- równy 4111, określający m.in. usługi transportowe,
- równy 6012, określający instytucje finansowe,
- równy 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
- równy 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
- równy 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
"
  • konto musi być aktywne do 15.06.2015 r.,
  • trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych dla celów marketingowych, 
  • można założyć tylko jedno takie konto.
iKonto to internetowych rachunek, z "wbudowaną" opcją zwrotu 3% od wartości transakcji internetowych dokonywanych za pomocą PayU. Oznacza to, że oprócz gwarantowanej premii, co miesiąc otrzymamy dodatkowe 3% (do 50 zł miesięcznie) za zakupy w wybranych sklepach internetowych czy Allegro.

Koszt prowadzenia konta będzie zerowy oczywiście pod warunkiem jeśli miesięczne wpływy na rachunek wyniosą co najmniej 1000 PLN, w przeciwnym razie oplata miesięczna wyniesie 9 PLN. 

Zero złotych za wydanie i użytkowanie karty debetowej jest warunkowane tym, że  wartość transakcji bezgotówkowych w miesiącu wyniesie co najmniej 200 PLN lub klient posiada wydaną i niezastrzeżoną kartę kredytową, w przeciwnym razie opłata miesięczna wyniesie 6 PLN. 

Jeżeli chodzi o wypłaty z bankomatów to koszt wynosi zero złotych za wypłaty z bankomatów BNP Paribas w Polsce oraz pierwsze 4 wypłaty z bankomatów obcych w całej Polsce, każda kolejna wypłata w miesiącu kosztuje 3 złote. 

Money-back 3% transakcji online kartą debetową w ramach platformy PayU jest przyznawany pod warunkiem, że  miesięczne wpływy na rachunek wyniosą co najmniej 1000 PLN.

Disclosure: za wnioski wypełnione za pośrednictwem linka prowadzącego z mojej strony otrzymam prowizję.

4 komentarze :

OsiedlePlatinum pisze...

Banki coraz częściej konkurują ze sobą tego typu ofertami, na czym korzystają klienci. Opcja na pierwszy rzut oka wydaje się być korzystna.

Kasia pisze...

takie zarabianie pieniędzy to ja rozumiem ;)

Ekspert pisze...

Promocja ciekawe, ale gorsza od tej niedawno zakończonej w ING. Aby to konto było darmowe potrzebne są i miesięczne wpływy i transakcje kartą do konta - w innym przypadku konto kosztuje 15zł miesięcznie ... :/

Adam BK pisze...

Takie promocje są dobre i co raz więcej osób się nimi interesuje. Warto jednak wiedzieć nie tylko kiedy takie konto otworzyć (by zgarnąć premię) ale wiedzieć również kiedy takie konto zamknąć by tego 100 zł później nie stracić na jakieś dodatkowe opłaty związane z prowadzeniem konta ;)

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->