czwartek, 29 października 2015

Nowe kantory internetowe i porównywarki

Co jakiś czas przeglądam rynek kantorów internetowych. Jest tego coraz więcej. Na stronie, na której prowadzę listę takich kantorów online znajduje się już kilkadziesiąt pozycji. Wczoraj dodałem dwie nowe pozycje:
Ponadto dopisałem do listy kolejną porównywarkę - http://pipser.pl/kantory-internetowe/porownywarka-kantorow-internetowych/ 

Pozwolę sobie na refleksję - zadziwia mnie, że na tym rynku nadal powstają nowe podmioty. Bariera wejścia jest najwidoczniej niska, a potencjał rynku jeszcze niewyczerpany. No bo jak wytłumaczyć to, że wciąż powstają nowe kantory internetowe? 


6 komentarzy :

Krystian pisze...

Myślę, że to kwestia czasu kiedy ten rynek się ustabilizuję i pozostaną na niej max. dwaj, trzej konkurenci.

Przegląd Finansowy pisze...

No nie wiem, też tak kiedyś myślałem, ale jak widzę co się dzieje. teraz jest tego z kilkadziesiąt podmiotów i wciąż powstają nowe. Myślę, że nawet jeśli się rynek ustabilizuje to będzie tego zdecydowanie więcej niż trzy podmioty.

Marcin pisze...

Babiera wejścia nie jest taka niska natomiast wiele ludzi jeszcze wymienia pieniądze "ręcznie" w lichwiarskich budkach. Zatem ten rynek ma jeszcze spory margines rozwoju.

Lontom pisze...

Rynek szybko zaczyna się stabilizować, dlatego nim się obejrzymy, wszystko uspokoi się, a ilu konkurentów zostanie? Góra 5

Anonimowy  pisze...

Kantory internetowe zdobyły sobie już uznanie i coraz więcej ludzi z nich korzysta ale ostatnio w Krakowie natknąłem się na kantor automatyczny . Wydaje się to być swietnym rozwiązaniem mogącym stanowić alternatywe dla stacjonarnych punktów wymiany.

Anonimowy  pisze...

Z nowych kantorów polecam internetowy Pluskantor.pl. Mega sprawne realizacje. Sprawdza się w biznesie.

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->