sobota, 11 lutego 2017

E-book o oszczędzaniu od kantoronline.pl - informacja prasowa

Platforma kantoronline.pl wypuściła na rynek interesującą pozycję - „Oszczędzaj na 10 sposobów”. To pierwsza publikacja na rynku, którą stworzył serwis wymiany walut. E-book jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich chętnych. 

„Oszczędzaj na 10 sposobów” to poradnik, który podpowiada jak zaoszczędzić. Szczególnie polecany jest osobom nie dbającym o tworzenie rezerw finansowych. Dane Eurostatu pokazują, że Polacy należą do najmniej oszczędnych społeczeństw w Unii Europejskiej. Dlatego m. in. kantoronline.pl zdecydował się na wydanie e-booka pomagającego w zmianie swoich codziennych nawyków finansowych. 

Publikacja zawiera wyszczególnione działania, które warto podjąć, żeby zacząć tworzyć własną rezerwę finansową. „Oszczędzaj na 10 sposobów” daje wskazówki dotyczące oszczędzania w czasie robienia zakupów, korzystania z programów lojalnościowych czy jak zaplanować domowy budżet. „Z danych opublikowanych przez Eurostat wynika, że oszczędzamy tylko 1,94 proc. swojego rocznego dochodu, podczas gdy średnia unijna wynosi 10,27 proc. To dlatego postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu porady w zakresie oszczędzania, które będą pomocne dla wszystkich” – mówi Andrzej Sałuda, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w kantoronline.pl. 

Kantoronline.pl to platforma, która daje możliwość szybkiej i sprawnej wymiany walut, a także opłacalnego transferu środków z rachunku krajowego na zagraniczny. Serwis jest obecny na polskim rynku walutowym od sześciu lat. Głównym jego celem jest poszukiwanie, tworzenie oraz wprowadzanie nowych rozwiązań podnoszących jakość życia i usług świadczonych klientom. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->