czwartek, 17 kwietnia 2014

Przejdź do Meritum

UPDATE czerwiec 2015 - promocja się skończyła, konto nie jest już darmowe. Zobacz tutaj.

W lutym napisałem artykuł na temat darmowego konta osobistego w Meritum Banku. Stało się tak dlatego, że postanowiłem się tm przenieść z mBanku i nie znalazłem jakoś specjalnie lepszej alternatywy. Zastanawiałem się jeszcze nad Alior Sync, ale do Meritum przekonała mnie możliwośc awaryjnego uderzania do placówki bankowej w razie gdyby była taka potrzeba. Ostatnie zmiany, planowane w przypadku Alior Synca na T-mobile Usługi Bankowe utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze zrobiłem. nie lubię zbyt częstych zmian.

Konta i karty w Meritum używam na co dzień i jestem z niego zadowolony. Z czystym sumieniem polecam go innym. 

A do głowy przyszła mi myśl, żeby o tym napisać dlatego, że w poprzednim wpisie podałem link, dzięki któremu jeśli ktoś zakładałby konto w Meritum to ja otrzymałbym nagrodę za polecenie. teraz zauważyłem, że z mojego polecenia skorzystaliście i mam nadzieję, że jesteście zadowoleni. 

Jeżeli ktoś rozważa założenie konta osobistego i zastanawia się nad Meritum Bankiem to zapraszam do skorzystania z linka polecającego ode mnie.

UPDATE czerwiec 2015 - promocja się skończyła, konto nie jest już darmowe. Zobacz tutaj.

1 komentarz :

46369823484 pisze...

Możliwość udania się do placówki banku w sytuacjach awaryjnych faktycznie jest dobrym zabezpieczeniem. Co do Aliora Sync jakoś nie mogę przekonać się do tej zmiany na T-mobile. Zobaczymy czy będą jakieś bonusy dla abonentów T-mobile jak tak może o nich pomyślę.

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->