czwartek, 30 kwietnia 2009

Znowu SKOKi

Myślałem, że temat SKOKów trochę odejdzie w zapomnienie, ale nie chce. We wczorajszym Dzienniku i Wyborczej ukazały się takie oto ogłoszenia.


Cóż, jak się takie coś czyta to ma się wątpliwości czy powierzać swoje pieniądze w gdziekolwiek w okolice całego tego zamieszania.

A jeżeli ktoś się nad tym głębiej zastanowi, to zada sobie pytanie - dlaczego Kasa Krajowa SKOK tak walczy na rzecz pozostania poza kontrolą nadzoru bankowego? Cóż, jak coś jest mało przejrzyste to niektórym wygodniej. Polecam lekturę - może niezbyt aktualne, ale interesujące fakty. No i jeszcze stary artykuł na temat SKOK Wyszyńskiego. Można sobie zadać pytanie: "Kliencie SKOKu, a kiedy do Twojej kasy zawita komisaryczny zarządca z Kasy Krajowej?" Tu najnowszy materiał na ten temat.

Dla równowagi i zachowania rzetelności, należy jednak przyznać, że system SKOK nie jest tak jednoznacznie zły jak się go prezentuje w niektórych mediach. Prokuratura Apelacyjna w Łodzi umorzyła śledztwo w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa niekorzystnego rozporządzenia majątkiem Wielkopolskiego Banku Rolniczego przez członków Zarządu Krajowej SKOK.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Zastrzegam sobie prawo do zablokowania komentarza bez podania przyczyn. Komentarze zawierające linki wyglądające na reklamowe lub pozycjonujące - nie będą publikowane.

-->